Jste zde

Easy PIC PRO v8 – vývojová deska s širokou flexibilitou

Easy PIC PRO v8 je dodávána s modulem osazený procesorem PIC18F97J94. Díky speciálnímu rozhraní má uživatel na výběr ze 188 podporovaných procesorů (PIC16, PIC16LF a PIC18F). Pomocí rozhraní mikroBus lze připojit až pět modulů clickboards. Nechybí možnost připojení displeje a ladění software přes WiFi.

Easy PIC PRO v8 obsahuje vysokorychlostní konektory s nízkým profilem pro připojení MCU. Na výběr je 188 mikrokontrolerů, které jsou uvedeny v přiloženém excelu. Připojení procesoru je bezpečné, jelikož konektory jsou v páru (samice / samec), a díky tomu se eliminuje chybné vložení modulu s mikrokontrolerem.

Integrovaný debugger a programátor CODEGRIP USB-C v současné době podporuje více než 1640 mikrokontrolerů od společnosti Microchip. Doživotní bezplatná aktualizace pro nové mikrokontrolery je samozřejmostí. CODEGRIP Suite je výkonná softwarová sada, která nabízí úplnou kontrolu nad vývojovou deskou. Slouží k inteligentní správě úloh, programování, ladění a nastavení vývojové desky. Ladicí program USB-C umožňuje snadné programování/ladění přes připojení USB bez nutnosti další podpory ovladače.

Easy PIC PRO v8 obsahuje 2x20 pinový konektor pro připojení displeje. V současné době je k dispozici 16 typů displejů (TFT, OLED, Ink) Více informací o podporovaných displejích naleznete na stránce https://www.mikroe.com/easypic-pro v sekci supported TFTs.

Easy PIC PRO v8 je osazena pěti rozhraními mikroBUS, do kterých lze připojit jakýkoliv modul Clickboards. Tyto moduly jsou připravené ihned k použití, jelikož nevyžadují žádnou další konfiguraci hardwaru.

Vlastnosti Easy PIC PRO v8:

  • Integrovaný programátor/debugger
  • I/O signály mikrokontroleru jsou vyvedeny na hřebínkové konektory
  • ladění v reálném čase
  • Podpora procesorů ( PIC16F, PIC16LF, PIC18F )
  • Druhy konektorů: Hirose 2x168, hřebínkové, LCD, 5x mikroBUS, napájecí konektor, RJ45 a USB C
  • Rozhraní: Ethernet, UART, USB, WiFi

Vývojovou desku Easy PIC PRO v8 si můžete zakoupit zde https://www.distrelec.cz/cs/vyvojova-deska-easypic-pro-v8-mikroelektronika-mikroe-3808

U stejného distributora naleznete 675 modulů Clickboards, které přizpůsobí desku jakékoli aplikaci.

Přílohy: 
PřílohaVelikost
PDF icon mikroe-3808_eng_man.pdf6.46 MB
PDF icon mikroe-3808_eng_tds.pdf7.19 MB
Soubor mcu_supported.xlsx14.62 KB
Hodnocení článku: