Jste zde

Plný výkon Raspberry je dostupný i v miniaturní formě

Raspberry Pi ve formě tzv. „Compute“ modulu přináší všechny ceněné vlastnosti tohoto známého mikropočítače, společně s možností volby, které periférie budete využívat.
Myšlenka Raspberry (RPI) Compute modulu spočívá v tom, že jsou aplikace, kde byste s výhodou využili snadnou aplikovatelnost tohoto mikropočítače, ale jeho rozměry (včetně různých konektorů v původní verzi) Vám to prostě neumožňují. Pro tyto případy pak bude vhodný Raspberry Compute modul, což je doslova jen samotný „výpočtový modul“ v podstatně flexibilnější formě.
 
 
Raspberry Compute modul dává konstruktérovi volnou ruku – využije totiž jen ty periférie, které opravdu potřebuje, to vše při minimálních nárocích na prostor (rozměry pouze 67,6 x 30 mm). Rozdíl ve velikosti asi nejlépe ilustruje přiložený obrázek. Do cílové aplikace se modul připojí přes DDR2 SODIMM konektor, například Attend 121A-52A00.
 
 
Compute modul obsahuje tytéž „vnitřnosti“ jako Raspberry Pi (procesor BCM2835 a 512 MB RAM), jakož i 4 GB eMMC Flash paměti (ekvivalent SD karty v RPI). S tímto modulem můžete využívat plnou flexibilitu čipu BCM2835 a ještě více GPIO pinů a rozhraní než ve standardní verzi.
 
 
Detailní informace Vám poskytne katalogový list RPI Compute module. Na objednávku je dostupný i vývojový kit RPI COMPUTE DEV KIT obsahující modul, IO desku, kabely pro kameru a displej, 5 V zdroj a USB kabel. V případě zájmu kontaktujte distributora, společnost SOS electronic, na adrese info@soselectronic.cz.
 

 

Základní přednosti a výhody:

 
  • mikropočítač Raspberry ve formě miniaturního modulu
  • flexibilní použití
  • určen k zabudování do cílového zařízení (embedded)
  • 512 MB RAM + 4 GB eMMC Flash
  • připojení přes DDR2 SODIMM konektor
 
 

Download a odkazy:

 
 
Hodnocení článku: 

Kontaktujte svého distributora

* Hvězdičkou (*) označené údaje jsou povinné.

CAPTCHA
Toto je ochrana před spamem.