Jste zde

Miniaturní plně regulovaný DC/DC měnič s výstupním výkonem 1 W

RECOM přichází na trh s DC/DC měničem RxxC1TF, který poskytuje stabilní výstupní výkon 1 W až do okolní teploty 80 °C. Měnič je určen pro aplikace s omezeným prostorem jako je například izolace COM portů, senzory v průmyslové automatizaci a automatizace budov.

Plně regulovaný měnič RxxC1TF v ultra kompaktním 12 pinovém pouzdře LGA o rozměrech 5 x 4 x 1,18 mm nabízí izolaci 3 kVAC a volitelné výstupní napětí 3,3 V nebo 5 V. Vstupní rozsah napětí je 3 až 5 V a výstupní proud dosahuje hodnoty až 200 mA. Stabilní jmenovitý výkon 1 W udržuje do hodnoty okolní teploty 80 °C. Nad touto teplotou dochází k omezení výkonu až do 125 °C, při které dochází k vybavení tepelné pojistky.

Součástí měniče je ochrana proti vstupnímu podpětí, přehřátí, výstupnímu přetížení a zkratu. K dispozici je také pin pro ovládání zapnutí/vypnutí. Izolační kapacita je velmi nízká a dosahuje hodnoty 5 pF. Měnič RxxC1TF je vhodný pro aplikace s omezeným prostorem jako je například izolace COM portů, senzory v průmyslové automatizaci, automatizaci budov, datových komunikacích a IoT aplikacích.

Vlastnosti:

  • Velmi malé pouzdro LGA o velikosti 5 x 4 x 1,18 mm
  • 3kVAC/1s izolace
  • Volitelné výstupy 3,3 nebo 5 V
  • Široký vstupní rozsah 3 - 5,5 V
  • Do 125 °C okolní teploty s omezením výkonu
  • 3 roky záruka

Více informací naleznete na https://recom-power.com/en/products/dc-dc-converters/dc-dc-converters-regulated/rec-s-RxxC1TFxxS.html

Přílohy: 
PřílohaVelikost
PDF icon rxxc1tfxxs.pdf630.64 KB
Hodnocení článku: