Jste zde

Nejmenší napájecí moduly s výkonem až 4,8 kW

Výkonné inteligentní napájecí moduly CIPOS Maxi mají v sobě integrovány napájecí i řídicí komponenty. Moduly jsou určeny k řízení průmyslových pohonů, čerpadel, pohonů ventilátorů a jako aktivní filtry pro HVAC (vytápění, větrání a klimatizace).

Portfolio modulů IM818 zahrnuje produkty založené na technologii IGBT, které nabízí výkon až 3,0kW s proudem 5A, 10A a 15A ve třídě 1200V. V roce 2020 byl přidán modul založený na technologii MOSFET CoolSiC s výkonem až 4,8kW s proudem 20A.

CIPOS IM818 Maxi je třífázový inteligentní napájecí modul pouzdře DIP 36x23D. Nabízí plně vybavený kompaktní střídač s vynikající tepelnou vodivostí 55mΩ a velkým rozsahem spínacích rychlostí (až 80 Hz). Díky tomu je řada vhodná pro třífázové motory a motory s permanentními magnety v pohonech s proměnnými otáčkami, jaké se používají v aktivních HVAC systémech, průmyslových motorech a čerpadlech.

Součástí modulu je také podpěťová ochrana (UVLO) na všech šesti kanálech a ochranná funkce proti nadproudu doplněná nezávislým termistorem s certifikací UL pro monitorování teploty.

 

Vývojová deska

Vývojová deska EVAL-M1-IM828-A obsahuje modul IM828-XCC, který obsahuje šest kanál v podobě 1 200 V CoolSiC MOSFET tranzistorů.

Vývojová deska EVAL-M1-IM828-A slouží k prvnímu seznámení s napájecími moduly řady CIPOS MAXI. Je vybavena standardním 20 pinovým rozhraním MADK ​​M1.

Vlastnosti:

  • Jmenovité vstupní napětí 380 V AC
  • Maximální výstupní výkon 8 kW s chlazením
  • Integrovaný filtr EMI
  • Nadproudová ochrana
  • Ochrana proti přehřátí
  • Testovací body pro připojení standardních sond osciloskopu
  • Standardní 20pinový konektor rozhraní MADK ​​M1

Více informací o modulu CIPOS IM818 Maxi naleznete na https://www.infineon.com/cms/en/product/cipos-maxi

Více informací o vývojové desce EVAL-M1-IM828-A naleznete na https://www.infineon.com/cms/en/eval-m1-im828-a

 

Hodnocení článku: