Jste zde

5 témat, která chtěl Renesas ukázat na Embedded World

Ikdyž se veletrh Embedded World konal, tak se společnost Renesas rozhodla této akce nezúčastnit. Vydala pět témat, o kterých podrobně informuje na svých stránkách. Jedná se o novou rodinu 32 bitových MCU, partnerský program Renesas RA, rodinu kontrolérů RE určených pro energy harvesting, správu baterií pro automotive a vybrané řešení z produktů Renesas.

Nová rodina 32bitových MCU

Rodina 32-bitových MCU Renesas RA je navržena tak, aby zjednodušila vývoj nové generace zabezpečených IoT zařízení. Mají nízkou spotřebu, širokou škálu periferií, různé možnosti konektivity a podporují nejnovější HMI pro snadnou komunikaci s koncovými uživateli.

Další informace: https://www.renesas.com/eu/en/support/videos/ra-family-mcu-overview.html

Partnerský program Renesas RA

Společnost Renesas disponuje komplexním partnerským ekosystémem, který dodává řadu softwarových a hardwarových stavebních bloků, které fungují s mikrokontrléry RA od společnosti Renesas. Ekosystém Renesas RA pomůže urychlit vývoj aplikací IoT, včetně klíčových technologií, jako je bezpečnost, konektivita a připojení k HMI a další.

Další informace: https://www.renesas.com/eu/en/products/microcontrollers-microprocessors/ra/ra-partners.html

Rodina kontrolérů RE speciálně pro Energy Harvesting

Rodina kontrolérů RE se vyznačuje velmi nízkou spotřebou, vysokou rychlostí a níkým vstupním napětím.Tato řada podporuje energy harvesting, čímž odpadá nutnost výměny a údržby baterie. To otevírá dveře k vývoji nových IoT zařízení, které dříve byla těžko vyrobitelná.

Další informace: https://www.renesas.com/eu/en/support/videos/re-family-energy-harvesting-microcontrollers.html

Správa baterií pro automotive

Zkrácení vývoje až o šest měsíců pomocí referenčního návrhu, který obsahuje ICL multi-cell Li-ion battery manager ISL78714 a MCU RH850/P1M ASIL-D.

Další informace: https://www.renesas.com/eu/en/support/videos/battery-management-for-ev.html

Vybrané řešení 

V této sekci naleznete řešení pro různé oblasti průmyslu. Jedná se o poskytnutí informací včetně výběru součástek, části funkčního kódu, schémat a další podpoře. Podívejte se, jak spolupracují jednotlivé produkty společnosti Renesas v oblasti Analog + Power + Embedded Processing.

Další informace: https://www.renesas.com/eu/en/solutions/idt.html

 

Hodnocení článku: