Jste zde

Inarca: IDC RAST konektory

Konektory jsou vyrobeny ze samozhášecích materiálů a jsou schopny odolat teplotám až 850 °C. Vyznačují se vysokou spolehlivostí spoje, díky čtyřem hrotům, které se skrz izolaci zaříznou do vodiče. Robustnost spojení je navíc zvýšeno uzamykacím mechanismem.

Konektory řady INAR-IDC RAST jsou určeny k přímému nebo nepřímému připojení k desce pomocí technologie IDC (Insulation Displacement Technology - kontakt propichující izolaci). Díky čtyřem kontaktním samořezným bodům na jeden spoj se vytvoří bezpečné a spolehlivé spojení. K dispozici je mnoho variant zamykacích mechanismů, které zvyšují robustnost spojení a umožňují vizuální kontrolu spoje.

Použitý plastový materiál vyhovuje standardu GWT do teplot 750 - 850 °C. Výroba konektorů a následná kompletace je 100% řízena optickými systémy. CODICO ve spolupráci s INARCA nabízí celý sortiment elektroinstalačního vybavení.

Typy konektorů:

  • RAST 2.5
  • RAST 2,5 Energie
  • RAST 5 TC
  • DPS RAST 5

Schválení a certifikáty

Produkty INARCA splňují mezinárodní standardy. Seznam schválení UL a VDE je k dispozici na vyžádání. INARCA je také certifikovaná společnost IATF 16949 Automotive.

INARCA

INARCA již od roku 1964 navrhuje a vyvíjí terminály, konektory a spojovací technologie. Díky poloze v severní Itálii umožňuje distribuci svých produktů v rámci Evropy v velmi krátkém čase. INARCA je dodavatelem předním výrobcům domácích spotřebičů, elektromotorů, pohonů a automobilových komponentů.

Všechny procesy jsou implementovány interně neustálou inovací, aby byla zaručena kvalita a know-how. INARCA investuje v průměru více než 10 % svého obratu do nových produktů a technologií. Dbá na kvalitu a poskytuje rychlou a kompetentní zpětnou vazbu svým zákazníkům. INARCA usiluje o dosažení maxima v oblasti ochrany životního prostředí a osob. Společný závazek CODICO & INARCA je zabývat se potřebám zákazníků a navrhovat řešení.

Podrobnosti naleznete na stránce výrobce:  https://inarca.com/rast-connector-system/g2/

Pro více informací kontaktujte distributora: Jakub.Novak@codico.com, mobil: +420 727 985 514. Zde také můžete směřovat veškeré své dotazy. 

Přílohy: 
Hodnocení článku: