Jste zde

Řada konektorů 0229 – spolehlivý provoz bez použití nářadí

Řada konektorů 0229 od Dinkle se vyznačuje inovativními aretačními prvky, které umožňují připojení a odpojení vodičů zcela bez použití nářadí.

Řada konektorů 0229 šetří čas i prostor na desce plošných spojů, jelikož pro manipulaci není nutno použít žádného nástroje.

Flexibilní provoz

Push-In konstrukce svorek umožňuje přímé spojení plných nebo lankových vodičů s dutinkami bez použití nářadí.

K uvolnění vodiče bylo obvykle zapotřebí šroubovák nebo podobného nástroje. U řady 0229 tento proces probíhá zcela bez nářadí díky inovativním push-to-Release tlačítkám. Všechny kontaktní komory lze dokonce ovládat současně pomocí samostatného uvolňovacího aretačního tlačítka.

Kromě rychlého a bezpečného zapojení nabízí řada 0229 také několik možností uzamykání, které jsou odolné vůči vibracím. Kromě široce používané šroubové příruby jsou k dispozici další možnosti a to pojistné výstupky nebo zajišťovací páčky.  

Miniaturizace a vyšší stabilita

  • Rozšíření kontaktní plochy oproti kulatým kolíkům se dosáhlo zvýšení maximálního výstupního proudu.
  • Dvouřadý design řady 0229 nabízí prostorově úsporné připojení s roztečí 5,08 mm pro maximálně 40 kontaktů.
  • U standardních pákových svorek musí být pro ovládání vyhrazena výška cca 8,6 mm. U provedení Press-to-Release řady 0229 je zapotřebí pouze 3 mm, a to znamená úsporu místa asi 65 %

Stránky produktu: https://www.dinkle.com/0229-series

Stránky distributora: https://www.codico.com/en/current/new-0229-series-by-dinkle

 

Pro více informací kontaktujte distributora: Jakub.Novak@codico.com, mobil: +420 727 985 514. Zde také můžete směřovat veškeré své dotazy. 

Hodnocení článku: