Jste zde

Relé 117L pro aplikace zelené energie

Spolupráce mezi Codico a SONG CHUAN je ideálním řešením pro uspokojení poptávky z energetického průmyslu. Nová řada výkonných relé je určena pro nabíjení elektromobilů a řízení fotovoltaických systémů.

SONG CHUAN vlastní vývojový tým, který se věnuje výzkumu a vývoji výrobních strojů a přípravků, návrhu a konstrukci nástrojů pro kovové a plastové součásti. Sekvenční procesy pomáhají poskytovat včasnou technickou podporu a rychle vyvíjet produkty dle požadavků zákazníka. Výsledná kontrola odpovídá standardu APQP / PDCA a testovací laboratoře, které provádějí prototypové i sériové testy a jsou certifikovány podle normy IEC 17025.

Codico s podporou SONG CHUAN se zaměřilo na produkty zelené energie:

  • Photo Voltaic: DC bezpečnostní spínače a izolační relé
  • E-Mobility: OBC & EVSE, nabíjecí stanice, nástěnné boxy, nabíjecí kabely

     

Relé 117L je výkonné a svou velikostí malé jednopólové relé s N/O kontaktem a vzdáleností vývodů větší než ≥2 mm. Relé potřebuje na desce plošných spojů plochu o velikosti 34×19 mm. Přesto je relé 117L schopno přenášet až 55A při teplotě 105°C a 66A při 85°C. Relé 117L je speciálně konstrukčně uspořádáno, aby se dosáhlo vysoké odolnosti vůči otřesům a vibracím. Díky této funkci je řada 117 ideální pro použití v nabíjecích stanicích.

Řada 117L je vhodná pro mobilní nabíjecí boxy v automobilu, ale také v palubní nabíječce (OBC jednotce) instalované v elektro vozidle. Zde se používá pro detekci fáze a bezpečné odpojení napájení.

Vysoké zapínací proudy až 230 A podle IEC 62752-2016 – řídicí a ochranné zařízení integrované do nabíjecího kabelu pro režim nabíjení (IC-CPD) činí relé 117L zajímavým nejen pro nabíjení elektromobilů, ale také pro řadu dalších průmyslových aplikací. Relé má schválení dle UL/CUL a TÜV a jsou plánovány další varianty, jako jsou cívkové systémy s nižší spotřebou energie nebo relé s vyšším spínacím proudem.

Aplikace:

  • Nabíjecí zařízení pro elektrická vozidla, jako jsou nástěnné boxy, mobilní nabíjecí boxy do automobilů, palubní nabíječky
  • Použití ve fotovoltaických střídačích
  • Aplikace pro automatizaci budov
  • Průmyslové systémy

 

Stránky výrobce:  http://www.songchuan.com/sc/index.php/en/category/uncategorized-en/

Pro více informací kontaktujte distributora: Jakub.Novak@codico.com, mobil: +420 727 985 514. Zde také můžete směřovat veškeré své dotazy. 

Hodnocení článku: