Jste zde

Konstrukce

Kabelová sestava NovaRay je ideální volbou pro vysokorychlostní data PAM4

Kabelová konstrukce NovaRay eliminuje přeslechy a dokáže přenášet data o rychlosti až 112 Gps na kanál díky plně stíněné konstrukci diferenciálního páru. K dispozici jsou různé varianty konektorů, stínění a aretace, aby se vždy vybrala ta nejvhodnější varianta pro danou aplikaci. 

Správný výběr kabelové sestavy zajistí integritu signálu ve vysokorychlostní datové komunikaci

Vyšší datové rychlosti v kompaktních elektronických systémech způsobují komplikaci v uspořádání součástek na desce plošných spojů. Kabelové sestavy jsou schopny minimalizovat ztráty přenosových linek a snížit náchylnost k šumu, odrazům a přeslechům.

RF konektory do nepříznivého prostředí

Koaxiální RF konektory používané v bezdrátových systémech mají primární úkol udržovat integritu signálu bez ohledu na okolní prostředí. Za tímto účelem je nezbytný výběr vysoce spolehlivých konektorů, které odolají vibracím, vniknutí kapalin, prachu a korozi. RF konektory Amphenol jsou ideální pro konstrukce určené pro provoz v náročném prostředí.

Ethernetové kabely s lepeným párem zajistí spolehlivý přes dat v náročných prostředích

S přechodem na průmyslový internet věcí a s ním související rostoucí počet senzorů a akční členů je kladen vetší důraz na robustnost a spolehlivost přenosu v průmyslovém prostředích. K dispozici jsou ethernetové kabely s lepenými kroucenými páry, aby byla zachována integrita signálu v celé délce vedení.

Jak překonat konstrukční problémy nabíjecích stanic elektromobilů

Pomalé nabíjení elektrických vozidel střídavým proudem či rychlé nabíjení stejnosměrným proudem mají společné konstrukční problémy. Jedná se výběr kvalitního stykače, relé, odolných konektorů a pasivních součástek, aby spolehlivě vydržely vysoké proudy a napětí.

Typy zásuvek a konektorů pro nabíjecí stanice elektromobilů

Elektrická vozidla potřebují vybudovanou rozsáhlou infrastrukturu nabíjecích stanic. Existuje několik typů nabíjecích stanic, a to od pomalejšího nabíjení střídavým 1f či 3f proudem až po rychlé DC napájecí stanice s proudy až stovky ampér, které jsou chlazeny kapalinou. Pro každý typ nabíjení je vhodný jiný typ zásuvky a konektoru.

Stránky