Jste zde

Do Brna na Amper i na Atmel. Tentokrát 20. června

Doteky bez drátů a s minimem vynaložené energie, včetně té vývojářské – i tak můžeme charakterizovat tour s podtitulem Low-Power System Design with Atmel Microcontrollers, Wireless and Touch Solutions, na kterou aktuálně vyráží společnost Atmel.
Během tohoto praktického kursu, vyznačujícího se aktivní osobní účastí – tzv. hands-on –, který 20. června 2013 proběhne též v Brně, se vývojáři naučí jak snížit spotřebu ve svém návrhu s využitím mikrokontrolérů od Atmelu a v návaznosti na jejich bezdrátová nebo též dotyková řešení. Řadu prezentovaných možností přitom bude možné využít v širokém spektru aplikací, kupříkladu ve spojitosti s ovládáním procesů a jejich uzly pro monitorovací a řídicí systémy, používané v průmyslových odvětvích, či univerzálními aplikacemi s MCU, založenými jak na bezdrátových tak též dotykových uživatelských rozhraních.
 
 
Speciální pozornost poté padne na tzv. mid-end termostaty pro elementární řízení klimatu s doplňkovými možnostmi snímání, ovládání a také související rozhraní. Účastníci si zároveň odnesou evaluační kit SAM4L-EK (viz obr.). Podrobnější informace k programu naleznete zde, registrovat se pak můžete tady.
 

Zdroj: Atmel
 
Hodnocení článku: