Jste zde

Světlo do oboru vnese nová kniha. Je celá o světle

Nakladatelství FCC PUBLIC vydává dlouho očekávanou knihu věnovanou současné světelné technice v čele se světelnými zdroji a jejich předřadnými zařízeními, včetně bezelektrodových výbojek a světelných diod LED.
Podstatná část nové publikace, čítající jinak více než 600 stran ilustrovaného textu, rozděleného do 23 kapitol, je zaměřena také na svítidla, jejich základní součásti a parametry a koncepce řešení nových typů pro světelné diody. Kniha dále obsahuje zásady osvětlování, osvětlovací soustavy vnitřních a venkovních prostorů a výpočet parametrů soustav a hodnocení jejich energetické náročnosti. Samozřejmě nechybí objasnění základních světelných technických pojmů, veličin a jejich jednotek.
 

 
Křest knihy Světlo a osvětlování (autor Jiří Habel s kolektivem), spojený s malým pohoštěním, proběhne na 21. mezinárodním veletrhu Amper na výstavišti v Brně, ve středu 20. 3. 2013 v 11:00 na centrálním stánku FCC PUBLIC (hala P, stánek č. 106, zdroj). Vše podstatné sledujte na stránkách HW serveru (http://www.hw.cz/amper) nebo též na http://www.amper.cz/.
 
Hodnocení článku: