Jste zde

S kým se elektronik může potkat na Amperu?

Mezi návštěvníky odborných veletrhů tvoří zvláštní, každopádně však docela početnou skupinu. Velké stánky zvučných jmen míjí bez povšimnutí, hnáni do haly F, kde se mezi firmami nabízejícími elektronické součástky a moduly konečně zastavují. Kteří distributoři na ně v Brně čekají letos?
Ať již je jim elektronika koníčkem nebo denním zdrojem obživy, rozhodně si přijdou na své. Polovodiče – součástky, obvody, moduly, optoelektronika, pasivní a elektromechanické prvky, mechanické a propojovací díly pro elektroniku, displeje a monitory, plošné spoje, základní desky, SMD technologie, sestavy, vestavné, mikro a nano systémy, automobilová elektronika, materiály, technologie, nezbytná chemie, otázka čištění elektroniky, vývojového softwaru a řada dalších – tak zhruba tímto způsobem nechali organizátoři mezinárodního veletrhu AMPER 2014 vyjádřit jednotlivé vystavující firmy svou příslušnost v seznamu vystavovatelů pod bodem č. 7: Elektronické součástky a moduly (http://www.amper.cz/online-katalog/seznam-vystavovatelu.html).
 
V hale F se tak můžeme kupříkladu potkat se známými tvářemi jako jsou TME Czech Republic s.r.o. (stánek F 1.04), Würth Elektronik Czech Republic (stánek F 2.02), Koala elektronik, s.r.o. (stánek F 2.38), Fischer elektronik součástkový distributor s.r.o. (stánek F 3.03), SOS electronic s.r.o. (stánek F 3.05, který by měl být letos ze všech distributorů největší), Ecom s.r.o. (stánek F 4.04), Distrelec Gesellschaft m. b.H. (stánek F 3.23), Microdis Electronics s.r.o. (stánek F 3.20), Farnell element14 (stánek F 3.18) a řadou dalších – třeba i s námi osobně, na stánku HW serveru číslo F 1.22.
 
 
S otázkou elektronických součástek rovněž úzce souvisí vybrané odborné semináře, např. Elektronické součástky a aplikace nebo DPS a vše kolem nich, naplánované na 19 a 20. března – na HW serveru jste mohli číst Zpátky do lavic. AMPER nejsou jenom stánky. Zdůrazňovat, že 22. ročník mezinárodního veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení, AMPER 2014, není jen o součástkách – byť jim zde bude věnována zvýšená pozornost –, připomíná nošení dříví do lesního porostu a všichni to dobře vědí. A pokud ne, zjistí to na stránkách www.amper.cz (zdroj) nebo, a to je ta lepší varianta, ve dnech 18. - 21. března 2014 přímo na brněnském Výstavišti. Brány se otevírají ráno v 9 hodin.
 
 
Hodnocení článku: