Jste zde

Tři haly, tři světy, jeden Amper. Klikejte a procházejte se

Nestihli jste navštívit 21. ročník mezinárodního veletrhu Amper 2013 v Brně nebo si jen chcete připomenout jeho zasněženou atmosféru a znovu se podívat na vystavené novinky? Právě pro Vás organizátoři připravili virtuální prohlídku z celé akce.
Svůj výlet ovládáte jednoduše pohybem myši, takže je pouze na Vás, kam zamíříte. Náhledy si můžete zvětšit na celou plochu monitoru a pomocí mapy se zároveň přesouvat po všech pavilonech. Prohlídku zahájíte na http://www.amper.cz/informace/virtualni-prohlidka.html.
 
 
22. ročník svátku všech elektrotechniků se ve svém oficiálním pojmenování dále rozrůstá. Aktuálně tak budeme na http://www.hw.cz/amper zmiňovat elektrotechniku, elektroniku, automatizaci, komunikaci, osvětlení a také zabezpečení. Tentokrát již reálně si vše prohlédnete 18. - 21. března 2014.
 
Do konce měsíce můžete zároveň využít zvýhodněné nabídky (Na Amper 2014 výhodněji. Rozhodněte se do konce června). Stojí za zmínku, že prvních padesát vystavovatelů odeslalo své přihlášky během několika málo dní od jejího zveřejnění. Více na http://www.amper.cz/ (zdroj).
 
Hodnocení článku: