Jste zde

Na Amper 2014 výhodněji. Rozhodněte se do konce června

Amper je prestižním mezinárodním veletrhem s dvacetiletou tradicí, na němž se prezentují společnosti elektrotechnických, elektronických, automatizačních a komunikačních technologií.
S každoroční účastí čítající přes 600 firem z více než dvaceti zemí světa a návštěvností přesahující 40 000 návštěvníků se Amper stává největším veletrhem svého oboru v České republice. Návštěvnost je přitom vysoce odborná, tvořená převážně techniky, projektanty, manažery, obchodníky, nákupčími, ale též představiteli vedení společností.
 
Originálně řešená expozice v hale P | zdroj: www.amper.cz
 
V průběhu veletrhu se koná mnoho seminářů, konferencí a školení, dotýkajících se aktuálních témat zastoupených oborů. Tradiční a nedílnou součástí je i prestižní soutěž Zlatý Amper, kdy je odbornou komisí vyhlášen a oceněn nejpřínosnější exponát veletrhu.
 
Moderní haly brněnského výstaviště poskytují veškerý komfort a bezpečnost při stavbě a demontáži expozic a samozřejmě v samotném průběhu veletrhu. Dále areál nabízí velkokapacitní parkoviště a bezproblémový příjezd z dálničních tahů. V bezprostřední blízkosti jsou navíc k dispozici hotely, nabízející vystavovatelům zvýhodněné ceny.
 
Až do 30. června, resp. ještě do konce letních prázdnin, lze aktuálně využít zvýhodněné přihlášky k účasti, nabízející slevu 10 nebo též 5 % z ceny výstavní plochy. Kompletní nomenklaturu nadcházejícího ročníku, který se uskuteční v termínu 18. - 21. března 2014, najdete zde. Aktuální informace pak sledujte na stránkách HW serveru nebo na http://www.amper.cz/ (zdroj).
 
Hodnocení článku: